PAYLAŞ

BAOF İNŞAAT

Kurumsal gücümüzü her projemize aktarıyoruz. Modern mimariyle huzurlu yaşam inşa ediyoruz.

aşağı kaydır
Kuruluştan Bugüne KURUMSAL DEĞERLERİMİZİ DAİMA MUHAFAZA EDİYORUZ

BAOF İnşaat; 2010 yılında İstanbul merkezli kurulmuştur. Katmadeğer oluşturan konut inşaasında uzman BAOF İnşaat; uzman ekibiyle birlikte ülkemize fayda sağlayan projelere imza atmak için var gücüyle çalışmaktadır.

BAOF'un temel misyonu aile kavramını ön planda tutan; yaşam kalitesini arttıran ve çalışanlarımızın en yüksek standartlarda hizmet sunmasını sağlayan projelere imza atmaktır.

Temel vizyonu, ülkemize katmadeğer sağlayacak ve bölgesel çapta projeler geliştirecek bir inşaat firması olmaktır. İçerisinde bulunduğumuz doğaya saygılı, paydaşlarını koruyan ve sürekli değerini arttıran projeler geliştirmek BAOF İnşaat kurum felsefesini oluşturur.

BAOF'UN FELSEFESİ
İSTANBUL'UN TARİHİNDEN GELİYOR

Şehrimizin dokusunu kurumsal yaklaşımımızla tamamlıyoruz. Siz ve sevdikleriniz için konsep yapılar üretiyoruz...

Proje Aşamaları YUVANIZ GÜNDEN GÜNE YÜKSELİYOR

2018

PROJE TEMELİ ATILDI

Kurucularımız ve protokolün katılımıyla BAOF Şişli'nin temeli atıldı. 3 yıl sonunda teslim edilmesi planlanan 70 dairelik projemizin özellikleri;

  • 9.477 m2 toplam inşaat alanı
  • 5 Tip - 70 mesken - 2 işyeri toplam 72 adet bağımsız bölüm
  • 560 m2 toplam sosyal ve bahçe alanı

2019

KABA İNŞAATIN TAMAMLANMASI

BAOF Şişli'nin kaba inşaatı tamamlandı! %85'inin satışı tamamlanan projemizde çalışmalar son sürat ilerliyor. İç mekan çalışmaları, tesisat ve altyapı çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

2020

TESLİM AŞAMASI

BAOF Şişli'de hayat çok yakında başlıyor! %90 satışı tamamlanan projemizin ince işleri tamamlanmak üzere. Yeni yuvasına kavuşmak için bekleyen komşularımıza çok yakında anahtarları teslim edilecek.

  • 24 ayda tamamlanan inşaat süresi
  • Depreme karşı tam dayanıklılık
  • Hemen tapu ve anahtar teslim

Satış ekibimizle hemen iletişime geçerek kalan son daire avantajlarından faydalanabilirsiniz. BAOF Şişli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak benzersiz bir proje...

Ekibimizle tanışmak ister misiniz?
Satış ofisimizde sizi bekliyoruz...

İLETİŞİM